Minust

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli, saanud bakalaureusekraadid filosoofias ja psühholoogias ning magistrikraadi hariduskorralduses.

Töötan Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi liikumislabori projektijuhina ning olen Tartu Linnavolikogu hariduskomisjoni esimees. Olen töötanud Haridus – ja Teadusministeeriumis ministri nõunikuna,  peaminister Andrus Ansipi meeskonnas Riigikantseleis ning Sotsiaalministeeriumis tervise – ja töövaldkonnas. Korteriühistutele koristusteenust olen ka pakkunud ja infokioskeid ehitanud. Lisaks erinevate noorteühenduste juhtimine.

0w5a1597-1Mul on ilus ja terane tütar, ema väike koopia. Vabad hetked leiavad mind sportimas või kalavetel. Sporti teen tihti koos perega, sest kust tütargi mujalt liikumispisiku saama peaks, kui mitte vanematelt.

Tugeva ühiskonna aluseks pean haritud ja terveid inimesi. Kõik muu tuleb pärast seda. Seega on mu ühiskondlik tegevus suunatud justnimelt parema haridussüsteemi vormimise ning erinevate liikumisvõimaluste suurendamise suunas.

Olen öelnud sõna sekka Tartu koolivõrgu korrastamises, algatanud koos Tartu Ülikooli teadlastega TÜ, Sotsiaalministeeriumi ja Haridusministeeriumi koostöö koolikeskkondade liikumissõbralikumaks kujundamiseks. Pannud MTÜ Liigutame meeskonnaga käed külge, et tartlastel oleks võimalikult palju funktsionaalseid välisportimise võimalusi. Toonud Tartusse Euroopa suurima noorte riskikäitumise uuringu. Ja katsunud täita erinevaid tööalaseid rolle nii hästi, kui suudan.

Ma armastan Tartut. Ta on täpselt paras linn – piisavalt suur, piisavalt väike ja piisavalt nutikas. Olen siin elanud üle 10 aasta ja loodan, et mul on ta käekäigus kaasa rääkida, kuni suu veel rääkimiseks paotub.

Heade inimestega tahan alati kohtuda ja mõtteid mõlgutada.

Anna ainult märku.

mihkellees@gmail.com

55641996

https://www.facebook.com/leesmihkel/